AKMAYA HAKKINDA

AKMAYA 1994 yılında kurulmuştur. 13.769 m2 si kapalı, 36.259 m2 si açık, toplam 50.028 m2 alana sahip dünyanın en büyük maya fabrikalarından biridir, AKMAYA taze ve kuru maya ve ekmek katkı maddesi üretmektedir.

Fabrika işletiminde kulanılan başlıca ve ana yöntemlerinden , fermantasyon,ayrışım ve filtrasyon ve paketlemede tam otomatik araçlar kullanılmaktadır. Tüm Akmaya ürünleri ve servisleri TUV ve TS – EN – ISO 9001 Kalite Standarları sertifkasına sahiptir.Üretimimiz deneyimli personelimizin denetimi altında tam kapasite olarak devam etmekte ve bilgisayar sistemiyle donatılmış kalite kontrol laboratuarlarıyla desteklenmektedir.

Ürün yelpazemiz taze, aktif kuru maya, kuru maya ve ekmek katkı maddesi gibi farklı ekmek mayası türlerini içerir. AKMAYA ürünlerinin üretiminde en son teknolojiyi ve yenilikleri uygulayarak ve yaptığı ihracat hacmi ile dünyanın en iyi firmaları arasında yer aldığını kanıtlamıştır. Bu başarının bir diğer sırrı ise her ülke pazarının ihtiyaç ve tercihlerine göre üretim yapılması gibi yeniliklere açık olunmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerimiz 5 kıtada, 108 ülkeye ihrac edilmekte ve markamız dünyadaki bütün fırıncılar tarafından tercih edilmektedir.

Copyright © 2008 | All Rights Reserved
GARİPOGLU ŞİRKETLER TOPLULUĞU